Sonetifikace aneb jak jsem se stal Sone

28. června 2013 v 23:32 | JDC |  Kecy
No, ono to není tak dlouho, co mi kamarádka Escarlate (tímto jí zdravím) ukázala SNSD z té stránky, ze které jsem je dosud neznal. Nikdy jsem nevěděl, že Sones jsou takoví yuri shippeři a že SNSD mají i baladovky a songy jeného žánru. než toho, co je všeobecně známo. Svůj provní článek tedy věnuji kecům o tom, co ze mě udělalo Sone nadvzdorry tomu, že su silně srdcový Black Jack (kterým jsem samozřejmě i nadále.)


Sone2

Takže jak to všechno začalo? Na úplném počátku, tedy někdy před dvěma roky, kdy jsem poznal K-POP díky své sestře, SNSD byly jedna z prvních skupin, které jsem poznal /byly druhé, do K-POPu mě dostaly SISTAR), ale poslouchal jsem od nich jen pár písniček, jak Gee, The Boyas a tyhle známé pecky. Dál jsem se o SNSD nějak moc nezajímal a vůbec mi nedochízelo, o co všechno přicházím a so ce pod tou pokličkou s embosovaným nápisem Girls' Generation skrývá. To tajemné neznámé mi odhalila až Escarlate, tedy až o 2 roky po té. Dosud jsem měl jen jednu TOP skupinu, kterou byly a jsou 2NE1, ale nyní se k ním přidávají i SNSD, čili silně srdcový BlackJAck se posouvá na vyší úroveň a stává se z něj SoneJack (:D)

Tlachám tu kolem hovadiny a chodím kolem horké kaše, měl bych přejít k věci. Tak k ní tedy jdu a nyní jsme u věci. Teď se pokusím Vám shrnout summary toho, proč být Sone a roč jsem se jím pochopitelně stal.


Proud to be S♥ne(Jack)

  1. Girls' Generation nejsou jen sladká skupina, jak je na první pohled znát
  2. Fanoušci nejsou takoví namyšlení, jak se o nich říká (a totéž se říká i ob Black Jacks, což je také dost zajímavé)
  3. Fanoušci jsou yuristi! Párují SNSD mezi sebou o sto šest a to i s jinými dívčími skupinami.
  4. Když si poslechnete i ty další SNSD songy (třeba jejich baladovky), Vaše uši zažijou orgasmus. Jejich hlasy jsou vynikající.
  5. SNSD a 2NE1 se nedají srovnávat. (I když ale více interakce mezi těmito skupinami a i nějaké společné vystoupení bych uvítal s otevřenou náručí.)
  6. Jejich hudba je značně chytlavá a rytmická. (I když setkal jsem se s tvrzením, že SNSD jsou karnevalová hudba, a tomuto názoru hodlám oponovat :D)
  7. Členky jsou zábavné a milé. Nejsou tak odporné, jak spousta fanynek boybandů (zejména fanynky SuJu to tvrdí). Mě osobně přijdou ty holky milý a roztomilý, jako 2NE1.
  8. Každý milovník dívčích skupin si tuhle skupinu zamiluje ať chce nebo nechce. )Ok, to jsem asi trochu přehnal s tímto tvrzením :D)
  9. Nevěřím tomu, že jsou samá plastika, kam se na ně podíváš. Nemohu soudit, jestli tu plastiku na 100% měly, či neměly, ale i kdyby, tak není důvot je kvůli tomu nesnášet nebo mít o něco méně rád. Hlědět by se mělo spíš na jinčí vlastnosti, než je vzhled (u skupin na jejich talent, hlas, co dokážou a také i na jejich osobnost). SNSD jsou nepochybně skutečně velmi krásné (to mohu potvrdit, páč nad nima chytám opravdu velké spazzy a naslintám vltavu :D), ale ta krása je spíš taková třešnička na dortu :)
  10. ESCRALATE! To ona mě je naučila milovat a ona mi ukázala tu jejich boží stránku, kdo jsou zač, jejich skutečné světlo, atp.
Nevím, jestli jsou to všechny důvody, proč je mám tolik rád a proč si je nyní stavím hned vedle 2NE1 jako svou srdcovou skupinu. Určitě se najde ještě několik dalších, ale zo bychom tu tvrdli do rána, než bych je vypsal. Jinak na pořadí nehleďte, nesouvisí s prioritami.

Sonetifikace dokončena. Nyní jste SoneJack

Teď mohu s hrdostí prohlásit, že můj proces Sonetifikace skončil, a nyní je ze mě Sone i Black Jack, tedy SoneJack (ta vyšší úroveď :D OK, tohl bylo přehnané xD). Tímto končím svojí kompilaci tlachů číslo 1 a odcházím dále spazzovat nad SNSD :D Na závěr dodám, že moje biasky ze SNSD jsou Yuri a Sooyoung a nejoblíbenější páringy YulSic, TaeNy, SooSun, YulTi, atd. Asi jic bude dost :D Jsem hodně zapřísahlý yurista a nadevše miluju girlxgirl love.

I když moje tlachy byly nudné a o ničem, doufám, že vám alespoň něco přinesly. Snad vás to přiměje si SNSD poslechnout a více se do nich ponořit a objevit to jejich kouzlo. SNSD rozhodně nestojí za hejtování, jak je hejtuje dost českých K-POPerů, což je dost smutné. SNSD jsou prostě jiné, než si kdo myslí. Ano, jsem v jejich útrobách teprve chvíli, čili asi do toho nemám co kecat, nicméně je to můj názor a ten snad je dovoleno vyjádřit ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Escarlate Escarlate | Web | 28. června 2013 v 23:42 | Reagovat

Muahahaha! Někdo tady podlehl jejich kouzlu :P A to je dobře :)

Souhlasím ve všem, co jsi napsal (jak překvapivé... :D)
Vítej do pastelově růžové rodiny, brácho! :P

2 ♥♪mimi♥♪ ♥♪mimi♥♪ | Web | 9. července 2013 v 11:17 | Reagovat

Vitaj v rodine :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama